Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

08.09.2022

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Genel Kurul Toplantısını Gerçekleştirdik

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı hedeflerinin ve çalışma planlarının konuşulduğu Genel Kurul toplantımızı ilkokul ve ortaokul öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Genel Kurul Toplantısını Gerçekleştirdik

Öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz genel kurul toplantısının açılış konuşmasını yapan Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu Müdürümüz Ülkem Gürpınar Çorapçı, akademik çalışmalar ve sosyal etkinliklere yönelik planlamalar hakkında bilgi verdi. 

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ailesine yeni katılan öğretmenlerimizin de kendini tanıttığı toplatıda Okul Müdürümüz Ülkem Gürpınar Çorapçı, sunumunda 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı hedeflerine de yer verdi. 

Yıllık olağan genel kurul toplantısında Okul Müdürümüzün ardından sunum yapan Müdür Yardımcılarımız ise önceki yıllarda yapılan çalışmalar ve okulumuzdaki planlamalar hakkında kapsamlı bir bilgilendirme yaptı. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat