Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

09.05.2023

23 Nisan'ı Adına Yakışır Bir Mutlulukla Kutladık

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını okullarımızda geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen şenlikler ve törenlerle coşkuyla kutladı.

23 Nisan'ı Adına Yakışır Bir Mutlulukla Kutladık

Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Güngör Evren, Okullarımızın Kurucusu ve Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Gülsün Sağlamer, Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, Yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz öğrencilerimizi kendilerine armağan edilmiş bu anlamlı günde öğrencilerimizi yalnız bırakmadı.

İki oturumda gerçekleştirilen törende öğrencilerimiz 23 Nisan şarkıları, şiirleri ve drama gösterileri gerçekleştirirken tören sonrası kendileri için hazırlanan şenlik alanında gönüllerince eğlendi.  

İTÜ disiplini ile yetiştirilmiş, Ata’sına bağlı, kendisine armağan edilmiş bu güzel bayramın kıymetini bilen çalışkan arılarımız ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı adına yakışır bir mutlulukla kutladık.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat