Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

01.11.2021

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resim Sergisi

Cumhuriyet’imizin 98. yılını coşkuyla kutlarken sizleri Görsel Sanatlar Bölümü öğretmenlerimiz eşliğinde öğrencilerimizin hazırladığı “Atatürk’ün İzinde; Bilimin, Sanatın, Sporun Işığında Cumhuriyet 98 Yaşında” adlı sergimizi izlemeye davet ediyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resim Sergisi

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu olarak, Cumhuriyet’imizin 98. yılını coşkuyla kutlarken sizleri Görsel Sanatlar Bölümü öğretmenlerimiz eşliğinde öğrencilerimizin hazırladığı “Atatürk’ün İzinde; Bilimin, Sanatın, Sporun Işığında Cumhuriyet 98 Yaşında” adlı sergimizi izlemeye davet ediyoruz. Ata’mızın da söylediği gibi “Sanatsız kalmış bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir.”

Sergiyi gezmek için tıklayınız.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat