Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

07.12.2023

3. Sınıf Öğrencilerimiz Fatin Gökmen Planetaryumunu Gezdi

3. sınıf öğrencilerimiz, fen bilimleri dersi kapsamında gökyüzünün büyüleyici düzenini anlatan Fatin Gökmen Planetaryumunu (Daçka) gezdi.

3. Sınıf Öğrencilerimiz Fatin Gökmen Planetaryumunu Gezdi

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimiz, fen bilimleri dersi kapsamında gökyüzünün büyüleyici düzenini anlatan Fatin Gökmen Planetaryumunu (Daçka) gezdi.

Öğrencilerimiz, "Gezegenimizi Tanıyalım" ünitesi kapsamında katıldıkları Fatin Gökmen Planetaryumu (Daçka) gezisinde gezegenleri ve gök cisimlerini inceleme fırsatı bularak keyifli vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz planetaryumda yıldızları, galaksimizi, Güneş Sistemini, Güneş Sistemi’ndeki gezegenleri daha yakından tanıdılar ve astroloji-astronomi arasındaki farkı öğrendiler.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat