Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

30.03.2023

3. Sınıf Öğrencilerimizle Rahmi Koç Müzesini Gezdik

İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimiz öğretmenleri ile birlikte Rahmi Koç Müzesini gezdi. Öğrencilerimiz müze gezisinde sergi alanlarını gezdi, atölye çalışmalarına katıldı. Müze gezisiyle öğrencilerimiz hem sosyal ve kültürel gelişimine katkı sunan eşsiz bir deneyim yaşadılar.

3. Sınıf Öğrencilerimizle Rahmi Koç Müzesini Gezdik

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimiz öğretmenimiz ile birlikte Rahmi Koç Müzesini gezdi. 

Öğrencilerimiz müze gezisinde sergi alanlarını gezdi, atölye çalışmalarına katıldı.  Müze gezisiyle öğrencilerimiz hem sosyal ve kültürel gelişimine katkı sunan eşsiz bir deneyim yaşadılar.

Katıldığı atölye çalışmasıyla öğrencilerimiz zihinsel, bedensel, duyuşsal, bilişsel ve sosyal gelişimlerinin yanı sıra hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı buldu. 

Gezi gidiş ve gezi dönüş yolunda trafik işaretleri ve levhalara dikkat eden öğrencilerimiz edindikleri bilgilere ait levha ve işaretlerin kullanım alanlarını da trafikte görme imkanı yakaladı. 
 
 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat