Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

29.09.2022

5. Sınıf Öğrencilerimiz Yazar Feyza Hepçilingirler ile Bir Araya Geldi

5. sınıf öğrencilerimiz, yaz tatilinde okudukları "Off Dilim!" kitabının yazarı Feyza Hepçilingirler ile çevrim içi bir söyleşi gerçekleştirdi.

5. Sınıf Öğrencilerimiz Yazar Feyza Hepçilingirler ile Bir Araya Geldi

 Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 5. sınıf öğrencilerimiz yaz tatilinde okudukları "Off Dilim!" kitabının yazarı Feyza Hepçilingirler ile çevrim içi bir söyleşi gerçekleştirdi.

Söyleşiye Amerika'dan bağlanan yazarımız, Türkçenin doğru kullanılmasının önemini vurgulayarak "Türk Dil Bayramı" ile ilgili  görüşlerini belirtti. Yazarımıza sorularını sorma fırsatı da yakalayan öğrencilerimiz, keyifli bir zaman geçirerek Türkçenin korunması ve özenli kullanılması konusunda tekrar düşünüp tartıştılar.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat