Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

08.06.2022

6. Sınıflar "Bir Kelime Bir İşlem" Yarışması

“Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliği” için Matematik ve Türkçe Bölümlerinin birlikte düzenlediği “Bir Kelime Bir İşlem” yarışmasında 6. sınıf şubelerinden ön elemeleri geçen takımlar okulumuz oditoryumunda final için yarıştılar.

6. Sınıflar

“Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliği” için Matematik ve Türkçe Bölümlerinin birlikte düzenlediği “Bir Kelime Bir İşlem” yarışmasında 6. sınıf şubelerinden ön elemeleri geçen takımlar okulumuz oditoryumunda final için yarıştılar. Matematik ve Türkçe sorularıyla karşılaşan gruplar zaman zaman bazı sorularda takılmalarına rağmen yüksek başarı gösterdiler. Kazanan grubumuzu yürekten tebrik ediyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat