Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

24.06.2024

8. Sınıf Öğrencilerimizi Liseye Gururla Uğurladık

8. Sınıf öğrencilerimizi görkemli bir törenle liseye gururla uğurladık.

8. Sınıf Öğrencilerimizi Liseye Gururla Uğurladık

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerimizi görkemli bir törenle liseye gururla uğurladık.

Törenimize Okullarımızın Kurucusu ve Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Gülsün Sağlamer, Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, Okul Müdürlerimiz, yöneticilerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Kurucumuz ve Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Gülsün Sağlamer, ortaokulu tamamlayarak liseye adım atacak olan 8. sınıf öğrencilerimizi kutlayarak başladığı konuşmasında şunları ifade etti: “Bu okulları yoktan var eden İTÜ Geliştirme Vakfı'na, bağışçılarına, kuranlara, müdürümüze, emek veren bütün öğretmenlerimize ve çocuklarınızı bize güvenerek bu okullara gönderen bütün velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Atatürk'ün Türkiye'sini yaşatacak olan tüm öğrencilerimizi kutluyor, hayat boyu başarılar diliyorum."

Mezunlarımız için bir veda konuşması yapan Okul Müdürümüz Ülkem Gürpınar Çorapçı, konuşmasında mezunlarımızı kutlarken, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkürlerini sundu.

İlk 3'e giren öğrencilerimizi Müdür Yardımcımız Serap Kırcı açıkladı. Ortaokul birincimiz Özgür Ersoy plaketini Kurucumuz ve Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Gülsün Sağlamer'den, ortaokul ikincimiz Demirkan Akcan plaketini Genel Müdürümüz Nevzat Özkök'ten, üçüncü olarak okulumuzu bitiren öğrencimiz Beren Kafalı ise plaketini Okul Müdürümüzden aldı.

Okul birincimiz Özgür Ersoy öğretmenlerine, ailesine ve arkadaşlarına yaptığı teşekkür konuşma sonrası mezuniyet kütüğüne adının yazılı olduğu plakayı çaktı. Okul Aile Birliği yöneticilerimiz okulumuzu dereceyle bitiren öğrencilerimize hediyelerini takdim ederken, örencilerimiz mezuniyet sertifikalarını çok sevdikleri öğretmenlerinden aldı.

Sertifika töreni sonrasında gerçekleştirilen Flama Devir Tesliminde mezun ettiğimiz 8. sınıf öğrencilerimizden Zeynep Özen ve Bilgi Tuna Tunçdemir bu önemli sorumluluğu kendilerinden sonra taşıyacak olan ortaokul 7. sınıftaki kardeşleri Doğa Kırca ve Sıtkı Efe Eroğlu'na teslim etti.

Sertifika ve bayrak flama devir teslimi sonrası ise büyük bir heyecanla beklediğimiz liseye geçişin simgesi olan kep atma töreninde öğrencilerimiz keplerini havaya attı.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat