Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

07.06.2022

"Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliği"nde 4. Sınıflar Olarak Ata'mızın Açtığı Yolda Gösterdiği Hedefe Cumhuriyetin Işığında İlerliyoruz!

4. sınıflar olarak "Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliği" haftamızda Ata'mızın açtığı yolda gösterdiği hedefe cumhuriyetin ışığında ilerliyoruz. Cumhuriyeti "spor, görsel sanatlar, tiyatro, edebiyat, müzik ve bilim" ile aydınlatıyoruz.4. sınıflar olarak "BİLİM, KÜLTÜR, SPOR VE SANAT ŞENLİĞİ" haftamızda Ata'mızın açtığı yolda gösterdiği hedefe cumhuriyetin ışığında ilerliyoruz. Cumhuriyeti "spor, görsel sanatlar, tiyatro, edebiyat, müzik ve bilim" ile aydınlatıyoruz.

4. sınıf düzeyinde her sınıf, çalışacağı alanda ilham veren dört kişi seçti. Her öğrencimiz görevli olduğu kişinin hayatı, insanlığa katkıları, dünya görüşü ve kişilik özellikleri hakkında araştırmalarını yapıp sunum çalışmalarını hazırladı. Sınıflarda arkadaşlarına, "cumhuriyeti aydınlatan birey"ini tanıtan öğrencilerimiz daha sonrasında kapılarını bu çalışmalar ile donattı.

Tüm öğrencilerimiz diğer kapıları gezip notlar alarak farklı alanlarda cumhuriyeti aydınlatan bireyleri tanıdı. Dikkatlerini çeken bireyler ve çalışmalarını not alan öğrencilerimiz sınıf arkadaşlarıyla paylaşım yaptı. Keşfetmenin heyecanı içinde olan öğrencilerimiz, hafta boyunca ilham veren bireyler ve çalışma alanlarıyla ilgili kapı keşiflerine devam edecekler!


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat