Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

01.06.2023

Bilim ve Teknoloji Şenliğimizi Gerçekleştirdik

Öğrencilerimizin katılımıyla matematik, bilişim, robotik, fen ve mühendislik alanında birçok etkinliğin, deney ve atölye çalışmalarının yer aldığı Bilim ve Teknoloji Şenliğimizi gerçekleştirdik.

Bilim ve Teknoloji Şenliğimizi Gerçekleştirdik

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimizin katılımıyla matematik, bilişim, robotik, fen ve mühendislik alanında birçok etkinliğin yer aldığı Bilim ve Teknoloji Şenliğimizi gerçekleştirdik.

Deneyler ve atölye çalışmalarıyla öğrencilerimiz bilgilerini pekiştirdi, bilimin eğlenceli taraflarını dolu dolu yaşadılar. Öğrencilerimiz hafta boyunca okulumuzun farklı alanlarında kurulan stantlarda şenlik coşkusunu yaşarken, sınıflarda yapılan atölyeler, STEM etkinlikleri, semineler, kitap stantları ve yarışmalarla da eğlenceli ve öğretici bir hafta geçirdiler.

Bilim ve Teknoloji Şenliği kapsamında gerçekleştirilen seminerlerde İTÜ Çevre Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Atilla Arıkan, İTÜ Enerji Enstitüsü hocalarımızdan Dr. Zeyneb Camtakan gibi önemli isimleri de öğrencilerimizle buluşturduk. Şenlik stantlarında görevli ortaokul öğrencilerimiz de programın yürütülmesine büyük destek sağladı.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat