Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

01.02.2022

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu Tanıtım Toplantısı 16 Şubat'ta, Okula Kabul Sınavı 19 Şubat'ta!

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı ön kayıtlarımız başladı! İTÜ GVO'lu olmak isteyen aday öğrencilerimizin ailelerine yönelik olarak gerçekleştirilecek Tanıtım Toplantımız 16 Şubat Çarşamba günü saat 20.00'de çevrim içi ortamda yapılacak! Okula Kabul Sınavımız ise 19 Şubat Cumartesi günü okulumuzda yüz yüze olarak gerçekleştirilecek.

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu Tanıtım Toplantısı 16 Şubat'ta, Okula Kabul Sınavı 19 Şubat'ta!

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı ön kayıtlarımız başladı!

Çevrim içi ortamda ilkokul ve ortaokul aday velilerine yönelik olarak gerçekleştirilecek olan Tanıtım Toplantısı 16 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de zoom platformunda yapılacak.

Okula Kabul Sınavımız 4, 5, 6, 7, 8. sınıf aday öğrenciler için yüz yüze olarak 19 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 10.00'da gerçekleştirilecek.

İlkokul 1, 2 ve 3. Sınıflar için Öğrenci Tanıma Çalışması ile okulumuza öğrenci kabul edilecektir.

Ön kayıt başvuru formu için tıklayın! 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat