Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Duyurular

05.05.2021

Dr. Neslihan Zabcı 17 Mayıs'ta Velilerimiz ile Zoom'da Bir Araya Geliyor!

Velilerimize yönelik olarak gerçekleştireceğimiz "Pandemi Döneminde Çocuğun Ruhsal Süreçleri" konulu seminerimiz 17 Mayıs'ta!

Dr. Neslihan Zabcı 17 Mayıs'ta Velilerimiz ile Zoom'da Bir Araya Geliyor!

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Beylerbeyi İlkokulu velilerimize yönelik olarak gerçekleştirilecek olan "Pandemi Döneminde Çocuğun Ruhsal Süreçleri" konulu seminerde Uzman Doktor Neslihan Zabcı'yı ağırlayacağız. 
 
Pandemi nedeniyle evlerde kaldığımız, eğitim dahil tüm süreçleri evden yürüttüğümüz bu dönemde çocukların ruh sağlığını korumak ve kaygılarını azaltmak amacıyla yapılması gerekenler konuşulacak. 
 
Velilerimizin katılımına yönelik olarak zoom üzerinden yapılacak olan etkinlik 17 Mayıs Salı günü saat 20.00'de gerçekleştirilecek. 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat