Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

20.05.2022

Dünya Arı Günü Kutlu Olsun

Dr. Natuk Birkan İlkokulu öğrencilerimiz, Dünya Arı Günü kapsamında İngilizce dersinde hazırladıkları sunumlarla dünya nüfusunun sürdürülebilir şekilde beslenmesinde, biyoçeşitliliğin ve ekosistemin korunmasında kritik bir öneme sahip olan arılar için farkındalık çalışması yaptı.

Dünya Arı Günü Kutlu Olsun

Bugün insanla ve yaşamla arasında kocaman bir bağ olan doğadaki biyolojik çeşitliliğin ve sürekliliğin mimarlarından “Arılar”ın günü... 100 milyon yıldır dünyamızda varlığını sürdüren doğanın mühendis ve mimarları olarak bir çay kaşığının ucu kadar bal üretmek için 30.000 çiçek gezip, 240 kilometre uçan arıların günü kutlu olsun

Çalışkanlığından, eşsiz disiplininden ve yeteneğinden aldığımız ilhamla öğrenmeye, üretmeye ve çalışmaya devam ediyoruz. Dr. Natuk Birkan İlkokulu öğrencilerimiz İngilizce dersinde hazırladıkları sunumlarla dünya nüfusunun sürdürülebilir şekilde beslenmesinde, biyo çeşitliliğin ve ekosistemin korunmasında kritik bir öneme sahip olan arılar için farkındalık çalışması yaptı.  


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat