Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

12.06.2024

Gelenekselleşen Mezunlar Buluşmamızı Gerçekleştirdik

Mezunlarımızı okulumuzda bir araya getiren geleneksel “Mezunlar Günü” etkinliğimizi gerçekleştirdik. Uzun bir aradan sonra bir araya gelmenin sevincini paylaştığımız bu anlamlı günde mezunlarımız da arkadaşlarıyla olan anılarını tazeledi.

Gelenekselleşen Mezunlar Buluşmamızı Gerçekleştirdik

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu mezunlarımızı okulumuzda bir araya getiren geleneksel “Mezunlar Günü” etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Geleneksel olarak her yıl yapılan Mezunlar Günü etkinliğimizde bu yıl da mezun öğrencilerimiz arkadaşları ve öğretmenleri ile bir araya geldi.

Uzun bir aradan sonra bir araya gelmenin sevincini paylaştığımız bu mutlu günde mezunlarımız, bir zamanlar oyunlar oynadıkları bahçede bu kez arkadaşları ve öğretmenlerin ile olan güzel anılarını tazeledi.

Okulumuzda görmeyi çok özlediğimiz mezunlarımıza katılımları için teşekkür ediyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat