Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

11.09.2023

İlk Ders Ziliyle Öğrencilerimiz ve Öğretmenlerimiz 2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılına Merhaba Dedi

İlkokul ve Ortaokulu öğrencilerimiz okul bahçemizde gerçekleştirilen açılış töreniyle 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılına merhaba dedi.

İlk Ders Ziliyle Öğrencilerimiz ve Öğretmenlerimiz 2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılına Merhaba Dedi

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz okul bahçemizde gerçekleştirilen açılış töreninin ardından 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının ilk ders zilinin çalmasının ardından okula başladılar. Törende bu yıl ilkokul sıralarına merhaba diyecek olan öğrencilerimizin heyecanı görülmeye değerdi. 

Törenimiz saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürümüz Ülkem Çorapçı, başarı dileklerini öğrencilerimizle paylaştı. Törende öğretmenler adına İngilizce Öğretmenimiz Sueann Göğüş konuşma yaptı. 

Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize 2023-2024 eğitim öğretim yılında başarı ve mutluluk diliyoruz. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat