Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

22.09.2022

İlkokul 1. Sınıf Velilerimiz ile Tanışma Toplantımızı Gerçekleştirdik

2022-2023 Eğitim Öğretim yılında ilkokul serüvenine başlayacak olan 1. sınıf öğrencilerimizin aileleriyle bir araya geldik.

İlkokul 1. Sınıf Velilerimiz ile Tanışma Toplantımızı Gerçekleştirdik

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 1. sınıf öğrencilerimizin aileleriyle okulumuzda gerçekleştirdiğimiz tanışma toplantısında bir araya geldik.

Okul Müdürümüz ve Müdür Yardımcılarımız tarafından gerçekleştirilen sunumlarda velilerimize, kurum kültürümüz, okul yaşantımız ve işleyiş, akademik programlar, sanatsal, sportif aktiviteler ve sosyal kulüpler hakkında kapsamlı bilgi verildi. 

Sunum sonunda sınıflarda ağırladığımız velilerimiz öğretmenlerimizle de tanışma fırsatı buldu, merak ettiği soruların yanıtlarını öğretmenlerimizden aldı. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat