Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

17.03.2022

İlkokul 2. Sınıf Öğrencilerimizden Arkadaşlarına Bilim ve Teknoloji Sunumu

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 2. sınıf öğrencilerimiz, Bilim ve Teknoloji Haftasında hayat bilgisi dersi kapsamında bilim ve teknolojinin hayatımızdaki önemini anlatmak, bazı bilimsel ve teknolojik gelişmeleri paylaşmak üzere gruplar halinde diğer 2. sınıf öğrencilerine sunum yaptılar.

İlkokul 2. Sınıf Öğrencilerimizden Arkadaşlarına Bilim ve Teknoloji Sunumu

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 2. sınıf öğrencilerimiz, Bilim ve Teknoloji Haftasında hayat bilgisi dersi kapsamında bilim ve teknolojinin hayatımızdaki önemini anlatmak, bazı bilimsel ve teknolojik gelişmeleri paylaşmak üzere gruplar halinde diğer 2. sınıf öğrencilerine sunum yaptılar.

Öğrencilerimiz hazırladıkları sunumlarla topluluk karşısında konuşma, iş birliği içerisinde hareket etme, beden dilini etkili kullanma gibi becerilerini geliştirme konusunda tecrübe kazandılar. 

Öğrencilerimiz, hazırladıkları sunumlarla Güneş tarlası, Braille Alfabesi’nin kullanılabildiği akıllı ekranlar, giyilebilir kişisel klima hakkında bilgi sahibi olan ve edinkleri bu bilgileri arkadaşları ile paylaştılar. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat