Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

01.05.2023

İlkokul 4. Sınıf Öğrencilerimiz Sahneledikleri Şiir Dinletisi ve Dans Gösterisi ile Beğeni Topladı

4. sınıf öğrencilerimiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında okulumuzda gerçekleştirilen "Şiir Dinletisi ve Dans Gösterisi" programında sevilen şiirleri okudu, sevdikleri şarkılarda dans etti.

İlkokul 4. Sınıf Öğrencilerimiz Sahneledikleri Şiir Dinletisi ve Dans Gösterisi ile Beğeni Topladı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında okulumuzda gerçekleştirilen "Şiir Dinletisi ve Dans Gösterisi" programında sevilen şiirleri okudu, sevdikleri şarkılarda dans etti.

Öğrencilerimiz ünlü şairlerin doğa, anne- baba ve yurt sevgisini içeren şiirlerinden seçkilerini Türkçe ve İngilizce olarak okudu. Şiir okuyan öğrencilerimize arkadaşları enstrümanları ile eşlik etti.

23 Nisan şarkılarını seslendiren 4. sınıflar öğrenci koromuz ve dans topluluğu öğrencilerimizin sahneledikleri dans performansları büyük beğeni topladı.

Etkinliğin sunuculuğunu ise yine 4. sınıf öğrencilerimizden Zeynep Ünal, Burak Kaboğlu ve Almina Sidar gerçekleştirdi.

Tüm konuklarımızı şiirin, müziğin ve dansın büyülü dünyasına yolculuğa çıkaran ve keyifli bir etkinlik sahneleyen tüm öğrencilerimize, haftalardır yoğun bir emekle bu programa hazırlanmalarını sağlayan öğretmenlerimize ve bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan velilerimize teşekkür ederiz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat