Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

05.05.2023

İlkokul Öğrencilerimiz Cumhuriyetin 100. Yılında Çocuk Dostu Şehirler İstiyoruz Temalı Resim Yarışmasından Ödülle Döndü

İlkokulu öğrencilerimiz, TMMOB Mimarlar Odası XV .Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması için yaptıkları resimlerle kendi kategorilerindeki ödüllerin sahibi oldu.

İlkokul Öğrencilerimiz Cumhuriyetin 100. Yılında Çocuk Dostu Şehirler İstiyoruz Temalı Resim Yarışmasından Ödülle Döndü

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz, TMMOB Mimarlar Odası XV .Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması için yaptıkları resimlerle kendi kategorilerindeki ödüllerin sahibi oldu.  

İlkokul öğrencilerimizden İhsan Kamaşak, Meral Atila, Ariana Çerçi Özkan, H. Nazlı Başel, İpek Uğur, İdil Öge Polat kendi kategorilerinde ödül alırken, öğrencilerimizden Bora Sürüel ve İdil Nemrut’un resimleri sergilemeye değer görüldü.  

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi tarafından gerçekleştirilen yarışma, günümüz şehirlerinde çocukların trafik ve güvenlik sorunlarından dolayı sokağa çıkamadığı, ev veya ekrana hapsoldukları gerçeğinden yola çıkarak, çocukların özgürce ve güvenli dolaşabildiği, oyun oynayabildiği, binaların ve ulaşım araçlarının çocuklar gözetilerek tasarlanarak “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Çocuk Dostu Şehirler İstiyoruz” temasıyla gerçekleştirildi.

Öğrencilerimizi, görsel sanatlar öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Öğrencilerimizin eserlerinin de yer aldığı sergiyi 7 Mayıs 2023 tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat