Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

06.04.2023

İlkokul Öğrencilerimiz Meslekler Söyleşisine Katıldı

İlkokul 3. sınıf öğrencilerimiz farklı mesleklere mensup velilerimizin konuşmacı olarak katıldığı “Meslekler Söyleşisi” etkinliğine katıldı.

İlkokul Öğrencilerimiz Meslekler Söyleşisine Katıldı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimiz farklı mesleklere mensup velilerimizin konuşmacı olarak katıldığı “Meslekler Söyleşisi” etkinliğine katıldı.

Etkinlik öncesi yaptığımız ankete katılan öğrencilerimiz gelecekte olmayı düşündükleri mesleklere ilişkin görüşlerini ve okulumuzda görmek istedikleri meslek gruplarını öğretmenleriyle paylaştı.

“Meslekler Söyleşisi” etkinliğimize katılarak öğrencilerimizle bir araya gelen Biyomedikal mühendisi, mimar, yoga eğitmeni ve yazar, fizyoterapist ve seramik sanatçısı olan velilerimiz kendi meslekleri hakkında öğrencilerimizi bilgilendirdi. 

Mesleklerini nasıl seçtiklerini ve mesleklerinin özelliklerini anlatan velilerimiz, söyleşiyi ilgiyle dinleyen öğrencilerimizin merak ettikleri soruları da yanıtladılar. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat