Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

13.01.2022

İlkokul Öğrencilerimiz Sosyal Becerileri Geliştirme Grup Çalışmalarına Katıldı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü tarafından 1-4.sınıf düzey aralığındaki öğrencilerle 4 hafta boyunca "Sosyal Becerileri Geliştirme Grup Çalışmaları" yapıldı.

İlkokul Öğrencilerimiz Sosyal Becerileri Geliştirme Grup Çalışmalarına Katıldı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü tarafından 1-4.sınıf düzey aralığındaki öğrencilerle  4 hafta boyunca "Sosyal Becerileri Geliştirme Grup Çalışmaları" yapıldı. 

Oyun temelli yapılan çalışmanın Problemleri Küçült, Çözümleri Büyült sloganıyla yaşanabilecek zorluklar karşısında nasıl çözümler bulunabileceği ve sakinleşme müdahaleleri ele alındı.

PDR bölümümüz tarafından gerçekleştirilen ve 4 hafta süren "Sosyal Becerileri Geliştirme Grup Çalışmaları"nda öğrencilermizin birlikte çalışma, karar alabilme, davranışlarını yönetebilme, duygularını ifade etme, arkadaşlık ilişkilerini güçlendirme, oyun aracılığıyla problemlere çözüm üretme ve  grup olabilme  kazanımlarına dönük bir program uygulanmıştır. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat