Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

09.04.2022

İlkokul Öğrencilerimiz STEAM Çalışmaları Kapsamında Portatif Üst Geçit Tasarladı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu öğrencilerimiz hayat bilgisi dersinde "Trafikte yardıma ihtiyaç duyan bireylere yardımcı olur." kazanımı ve STEAM çalışmaları kapsamında tekerlekli sandalye kullanan bireyler için protatip üst geçit tasarladılar.

İlkokul Öğrencilerimiz STEAM Çalışmaları Kapsamında Portatif Üst Geçit Tasarladı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 2.sınıf öğrencilerimiz hayat bilgisi dersinde "Trafikte yardıma ihtiyaç duyan bireylere yardımcı olur." kazanımı kapsamında STEAM çalışmalarını gerçekleştirdi. Bu çalışmayla problem anlama, çözüm üretme, takım çalışması ve bilimsel süreç becerilerini geliştiren öğrencilerimiz tekerlekli sandalye kullanan bireyler için protatip üst geçit tasarladılar. Son olarak rampalı üst geçitlerini test ederek değerlendirme formlarını doldurdular.

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat