Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

24.03.2022

İlkokul Öğrencilerimizden TEMA'ya Anlamlı Bağış

İlkokul 3. sınıf öğrencilerimiz her yıl tüm dünyada 21 Mart'ta kutlanan "International Day Of Forests" Dünya Orman Gününü İngilizce derslerinde yaptıkları bilgilendirici ve farkındalıklarını yükseltecek aktiviteler ile kutladılar. Öğrencilerimiz bu günü daha anlamlı kılmak amacıyla Tema Vakfına Fidan bağışında bulundu.

İlkokul Öğrencilerimizden TEMA'ya Anlamlı Bağış

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimiz her yıl tüm dünyada 21 Mart'ta kutlanan "International Day Of Forests" Dünya Orman Gününü İngilizce derslerinde yaptıkları bilgilendirici ve farkındalıklarını yükseltecek aktiviteler ile kutladılar.

Öğretmenlerimizin de eşlik ettiği öğrencilerimiz​ ​bu günü daha anlamlı kılmak amacıyla Tema Vakfına Fidan bağışında bulundu. 

Yeşil Bayrak ödüllü bir Eko Okul olan Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulumuzda​ gerçekleştirilen etkinliklerle​ öğrencilerimizin doğayı tanımalarını, doğadaki ilişkileri keşfetmelerini ve ekolojik okuryazarlık becerisi kazanmaları​nı destekliyoruz.
 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat