Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

07.06.2022

İlkokul ve Ortaokul Sınıflarımız "Açtığın Yolda Gösterdiğin Hedefe" Temasından Yola Çıkarak Sınıf Kapılarını Süsledi

İlkokul ve ortaokul öğrencilerimiz, kendi sınıf kapılarını "Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliği"mizin bu yılki teması olan "Açtığın Yolda Gösterdiğin Hedefe" temasından yola çıkarak hazırladıkları çalışmalarla özenle süslediler.

İlkokul ve Ortaokul Sınıflarımız

İlkokul ve ortaokul öğrencilerimiz, kendi sınıf kapılarını "Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliği"mizin bu yılki teması olan "Açtığın Yolda Gösterdiğin Hedefe" temasından yola çıkarak hazırladıkları çalışmalarla özenle süslediler. “Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliği” etkinlikleri kapsamında yapılan çalışmalar okulumuza renk kattı. Biz de okulumuzun Canlı Gazete ekibi olarak bu çalışmaları sizler için görüntüledik.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat