Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

31.10.2022

Kuruluşunun 99. Yılında Cumhuriyet Bayramımızı Coşkuyla, Gururla Kutladık

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı 28 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde okulumuzda gerçekleştirdiğimiz törenlerde yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenci ve velilerimizin katılımıyla büyük bir mutlulukla ve gururla kutladık.

Kuruluşunun 99. Yılında Cumhuriyet Bayramımızı Coşkuyla, Gururla Kutladık

Dr. Natuk Birkan İlkokulu, Ortaokulu yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenci ve velilerimizin katılımıyla Cumhuriyet Bayramımızı büyük bir mutlulukla kutladık. 

Okulumuzda hafta boyunca gerçekleştirilen etkinlikler 28 ve 29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni ile tamamlandı. 

Törenin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürümüz Ülkem Gürpınar Çorapçı, "En kıymetli hazinemiz Cumhuriyet Bayramımızı sevinçle, gururla, mutlulukla kutluyoruz. Bizler çok şanslıyız dünyanın en güzel ülkelerinden birinde yaşıyoruz. Bağımsızlık ülkemiz için kolay elde edilen bir değer olmadı. Bunun için büyük mücadeleler verildi. Bu nedenle bu ülkeyi ve cumhuriyetimizi bize armağan eden, miras bırakan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü sadece böyle özel günlerde değil her gün saygıyla, minnetle anıyoruz.. Cumhuriyet’imiz de kuruluş ve Atatürk ilkeleri doğrultusunda, çağdaş uygarlık yolunda ilerleyerek sonsuza kadar yaşayacaktır." dedi. 

Günlerdir yoğun bir emekle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni için hazırlanan öğrencilerimiz sahneledikleri koro ve drama gösterileri ile beğeni topladı. İlkokul öğrencilerimizin sahneye çıkarak andımızı okumasıyla törenimiz sona erdi. 

Görsel Sanatlar Bölümümüz günler öncesinden öğrencilerimizle birlikte derslerde yaptıkları Cumhuriyet temalı resimleri okulumuzun farklı alanlarında sergiledi. 

Her yıl Cumhuriyet Bayramına özel olarak hazırlanan "Cumhuriyet" gazetemiz de dolu dolu içerikleriyle bayram günü dijital ortamda yayınlandı. Gazeteyi okumak için tıklayın!


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat