Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

18.05.2022

Masa Tenisi Gençlik Turnuvasında Dereceye Giren Öğrencilerimize Kupaları Verildi

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu öğrencilerimiz 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlileri kapsamında okulumuzda gerçekleştirdiğimiz Masa Tenisi Gençlik Turnuvasında dereceye giren öğrencilerimize kupaları takdim edildi.

Masa Tenisi Gençlik Turnuvasında Dereceye Giren Öğrencilerimize Kupaları Verildi

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu öğrencilerimiz arasında gerçekleştirdiğimiz Masa Tenisi Gençlik Turnuvasında dereceye giren öğrencilerimize kupaları takdim edildi. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlileri kapsamında okulumuzda gerçekleştirilen Masa Tenisi Gençlik Turnuvasında kendilerine armağan edilmiş bayramı sportif faaliyetler ile kutlayan öğrencilerimiz okul arkadaşları ile fair play ruhuyla yarıştı. 
 
Öğrencilerimizden İbrahim Bora 5. sınıflar erkeklerde birinci olurken kızlarda Selin Pamukçu birincilik kupasının sahibi oldu. 6. Sınıflar arasındaki müsabakada erkekler kategorisinde öğrencimiz Kıvanç Güzelocak kızlarda ise Ayşegül Işık Eryürük birinci oldu. 7. sınıf öğrencilerimizden Can Yağcı ve 8. sınıf öğrencilerimizden Can Kerem Tonguç erkeklerde birinci oldu. 
 
Dereceye giren öğrencilerimiz okulumuzda gerçekleştirilen törende kupalarını Okul Müdürümüz Ülkem Çorapçı, müdür yardımcılarımız ve öğretmenlerinden aldı.  Turnuvaya katılan tüm sporcu öğrencilerimizi, dereceye giren öğrencilerimizi, antrenörlerini ve ailelerini kutluyor, nice başarılar diliyoruz. 
 
 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat