Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

22.05.2023

Minik A ve B Yüzme Takımımız Yüzme Yarışlarından Toplamda 62 Madalya İle Döndü

Minik A ve B Yüzme Takımımız, katıldıkları yüzme yarışlarında sergiledikleri başarılı performans ve aldıkları madalyalarla gururlandırdı.

Minik A ve B Yüzme Takımımız Yüzme Yarışlarından Toplamda 62 Madalya İle Döndü

Dr. Natuk Birkan İlkokulu Minik A ve B Yüzme Takımımız, katıldıkları yüzme yarışlarında sergiledikleri başarılı performans ve aldıkları madalyalarla gururlandırdı.

Minik A Takımımız, Tozkoparan Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen İstanbul İli Avrupa Yakası MEB A Minikler Yüzme yarışlarına 26 sporcu ile katıldık. Okulumuzu başarıyla temsil eden sporcu öğrencilerimiz yarışlardan 18 altın, 2 gümüş, 4 bronz ve 4 dördüncülük madalyası olmak üzere toplamda 28 madalya kazanarak kız ve erkek takımımız şampiyonluğa ulaştı.

Tozkoparan Yüzme Havuzunda yapılan İstanbul İli Avrupa Yakası MEB B Minikler Yüzme yarışlarına 42 sporcu ile katıldık. Sporcu öğrencilerimiz turnuvadaki başarılı performansları ile 22 altın, 6 gümüş ve 3 bronz madalya ve 3 dördüncülük madalyası olmak üzere toplamda 34 madalya kazanarak turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.  

Elde ettikleri başarılarla gururlandıran Minikler A ve B Yüzme Takımımızı, öğretmenlerimiz Ömer Aslanoğlu ile Emirhan Otman'ı ve ailelerini kutlar başarılarının devamını dileriz. 

Minikler A ve B Yüzme Takımlarımız elde ettikleri başarılarla 30-31 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan MEB A ve B Minikler İstanbul ili final müsabakalarına katılmaya hak kazanan tüm sporcularımıza gönülden başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat