Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

02.06.2022

Minik Yüzme Takımımızdan 2 Şampiyonluk, 3 Kupa ve 22 Madalya

Dr. Natuk Birkan İlkokulu Yüzme Takımımız, MEB Okullararası İstanbul İl Birinciliği Yüzme Yarışlarından 2 şampiyonluk, 3 kupa ve toplamda 22 madalya ile döndü.

Minik Yüzme Takımımızdan 2 Şampiyonluk, 3 Kupa ve 22 Madalya

Dr. Natuk Birkan İlkokulu Yüzme Takımımız, MEB Okullararası İstanbul İl Birinciliği Yüzme Yarışlarından 6 altın, 4 gümüş, 4 bronz ve 8 dördüncülük olmak üzere toplamda 22 madalya ile döndü.

24-26 Mayıs tarihleri arasında, Tozkoparan Yüzme havuzunda gerçekleştirilen "MEB Okullararası İstanbul İl Birinciliği Yüz​​me Yarışlarında" sporcularımız performansları ile göz doldurdular. Müsabakalar genelinde; 6 altın, 4 gümüş, 4 bronz ve 8 dördüncülük, toplamda 22 madalya kazanan sporcularımız müsabakalara damga vurdular.

Minik A ve Minik B kategorilerinde kulaç atan yüzücülerimiz, elde ettikleri başarılı neticeler sonucunda, iki şampiyonluk ve bir ikincilik kupasının sahibi oldular. Genel klasman sonucunda; Minik B Kız ve Erkek takımlarımız İstanbul Şampiyonu olmayı başarırken, Minik A Kız takımımız İstanbul 2.'si olarak göğsümüzü kabarttılar.

Bu başarıda emeği olan tüm sporcularımıza, ailelerine ve antrenörlerimiz Ömer Aslanoğlu ve Rıza Emirhan Otman'a teşekkür ederiz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat