Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

02.06.2023

Minik Yüzücülerimizden Dev Bir Başarı Daha! Gurur Duyduk!

Minik A ve B Yüzme Takımlarımız, MEB A ve B Minikler İstanbul ili final müsabakalarından Şampiyonluk kupası ve 47 madalya ile döndü.

Minik Yüzücülerimizden Dev Bir Başarı Daha! Gurur Duyduk!

Dr. Natuk Birkan İlkokulu Minik A ve B Yüzme Takımlarımız, MEB A ve B Minikler İstanbul ili final müsabakalarından Şampiyonluk kupası ve 47 madalya ile döndü.

Okulumuz adına 64 sporcu ile katıldığımız Tozkoparan Yüzme Havuzunda yapılan İstanbul İli MEB A ve B Minikler Yüzme yarışlarında sporcularımız 21 adet 1.’lik, 16 adet 2.’lik, 8 adet 3.’lük ve 2 adet 4.’lük olmak üzere 47 madalya kazanarak takım halinde B minikler kızlarda ve erkeklerde İstanbul Şampiyonu, A Minik kızlarda İstanbul 2.’si ve A Minik erkeklerde İstanbul 3.’sü oldu.

Okulumuzu başarıyla temsil ederek gururlandıran tüm sporcularımızı, öğrencilerimizin başarısında emeği olan antrenörlerimizi ve sporcu öğrencilerimizin ailelerini kutluyor, nice başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat