Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

11.11.2022

Öğrenci ve Öğretmenlerimiz Okulumuzdaki Deprem Tatbikatına Katıldı

Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin katılımıyla, Düzce Depreminin yıl dönümü dolayısıyla İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı koordinasyonunda İstanbul genelinde düzenlenen Deprem tatbikatı okulumuzda başarı ile gerçekleştirildi.

Öğrenci ve Öğretmenlerimiz Okulumuzdaki Deprem Tatbikatına Katıldı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu, Ortaokulu öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin katılımıyla okulumuzda deprem tatbikatı gerçekleştirildi. 

İstanbul Valiliği kararı gereği 11 Kasım tarihinde İstanbul genelinde yapılan "Çök - Kapan - Tutun" tatbikatına katılan öğrencilerimiz tatbikat kapsamında olası bir acil durum söz konusu olduğunda öğrencilerimizin tahliye işlemi sırasında neler yapması, hangi çıkış yerlerini kullanmaları gerektiğini bilmeleri, okulumuzdaki toplanma yerleri belirtilmişse buralarda nasıl bir düzenin alınmasının bilinmesi konusunda eğitimler verildi.

Tatbikat öncesi öğrencilerimiz AFAD tarafından hazırlanan videoyu izleyerek öğretmenleri ile özellikle "Çök,Kapan,Tutun" kuralının önemi hakkında bilgilendirici bir söyleşi gerçekleştirdi. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat