Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

28.11.2022

Öğrencilerimiz, 20 Kasım Çocuk Hakları Günü Kapsamında Okulumuzda Gerçekleştirilen Etkinliklere Katıldı

İlkokul öğrencilerimiz, 20 Kasım Dünya Çocuk Günü kapsamında hafta boyunca çocukların hakları ile ilgili eğitici ve bilgilendirici etkinliklere katıldı, hazırladıkları pankartlarla okulda yürüyüş yaptılar.

Öğrencilerimiz, 20 Kasım Çocuk Hakları Günü Kapsamında Okulumuzda Gerçekleştirilen Etkinliklere Katıldı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu öğrencilerimiz, 20 Kasım Dünya Çocuk Gününü hafta boyunca çeşitli etkinliklerle kutladı.

Sınıf içi etkinliklerinde “Çocuk Hakları” ile ilgili videolar izleyen öğrencilerimiz, haklarını tüm okula anlatmak için kendi pankartlarını hazırlayarak yürüyüş yaptılar.  Pankart hazırlama sürecinde iş birliği yaparak birbirlerini destekleyen öğrencilerimiz Görsel Sanatlar dersinde tişörtlerini hazırladılar.

25 Kasım Cuma günü öğrencilerimiz eyleme geçerek derste yaptıkları tişörtleri giyindiler ve hazırladıkları pankartlarla tüm okulu dolaşıp haklarını akranları ve okul yönetimi ile paylaştılar.

 

 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat