Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

11.11.2022

Öğrencilerimiz Atatürk Haftası Etkinlikleri Kapsamında Atatürk Gazetesi Hazırladı

İlkokulu 2. sınıf öğrencilerimiz, Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında sınıf içinde gerçekleştirdikleri grup çalışmalarıyla "Atatürk Gazetesi" hazırladı.

Öğrencilerimiz Atatürk Haftası Etkinlikleri Kapsamında Atatürk Gazetesi Hazırladı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 2. sınıf öğrencilerimiz Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında sınıf içinde gerçekleştirdikleri grup çalışmalarıyla "Atatürk Gazetesi" hazırladı. 
 
Hayat Bilgisi dersinde hafta boyunca Atatürk ile ilgili bilgi ve resim araştırması yapan öğrencilerimiz topladıkları bilgilerle bir gazete hazırladı. Öğrencilerimiz yaptıkları araştırmaları sınıfta birleştirerek grup çalışması ile yaratıcı ve özgün "Atatürk Gazeteleri"ni oluşturdular.
 
Öğrencilerimiz hazırladıkları gazeteleri okulumuzun koridorlarında sergileyerek arkadaşları ve öğretmenleriyle paylaştı. 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat