Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Duyurular

28.09.2022

Öğrencilerimiz Barınakta Yaşayan Kedi ve Köpekler için Mama Toplama Kampanyası Başlattı

Öğrencilerimiz, 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde barınakta yaşayan kedi ve köpekler için "Dünyayı paylaştığımız hayvan dostlarımız için mama topluyoruz!" sloganıyla mama toplama kampanyası başlattı.

Öğrencilerimiz Barınakta Yaşayan Kedi ve Köpekler için Mama Toplama Kampanyası Başlattı

Öğrencilerimiz, 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde barınakta yaşayan kedi ve köpekler için "Dünyayı paylaştığımız hayvan için mama topluyoruz!" sloganıyla mama toplama kampanyası başlattı.

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimizin, öğretmen ve velilerimizin katılımına açık olarak gerçekleştirilen mama bağışları 27 Eylül Çarşamba günü başlayacak olup, 6 Ekim Perşembe gününe kadar devam edecek. 

Öğrencilerimizin topladığı mamalar Kısırkaya Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi ve Bahçeli Yaşam Alanındaki hayvan dostlarımıza gönderilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim? 
Kedi ya da köpekler için üretilmiş, paketli yaş ya da kuru mamaları 4-8 Ekim haftasında ortaokul binamızın girişindeki "Mama Kutusu"na bırakman yeterli. 

 

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat