Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

03.10.2022

​​Öğrencilerimiz, Cambridge Sınavlarında Aldıkları Sonuçlarla Gururlandırdı

Öğrencilerimiz, sınav becerilerini geliştirmek ve dil becerilerini ölçmek amacıyla gerçek yaşam ortamlarında İngilizceyi nasıl kullandıklarını değerlendirecek şekilde tasarlanan ​​Cambridge sınavlarında aldıkları sonuçlarla gururlandırdı.

​​Öğrencilerimiz, Cambridge Sınavlarında Aldıkları Sonuçlarla Gururlandırdı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz, sınav becerilerini geliştirmek ve dil becerilerini ölçmek amacıyla gerçek yaşam ortamlarında İngilizceyi nasıl kullandıklarını değerlendirecek şekilde tasarlanan ​​Cambridge sınavlarında aldıkları sonuçlarla gururlandırdı.

Uluslararası geçerliliği olan Cambridge sınavları yabancı dil eğitiminde esas olan  okuma (reading), yazma (writing), dinleme (listening) ve konuşma (speaking) becerilerinin tamamını ölçmektedir. Bu sınavlar öğrencilerimizinDeğerlendirmeler Cambridge Üniversitesi tarafından yapılmakta ve sınava katılan her öğrenciye derecesine göre bir sertifika verilmektedir.

Uluslararası bir güvenilirliğe sahip olan ve İngilizce öğretme, öğrenme, değerlendirme sistemi olan Cambridge sınavları öğrencilerin sınav becerilerini geliştirmek, dil becerilerini ölçmek amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Elde ettikleri sonuçlarla başarı sertifikası almaya hak kazanan tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerini kutluyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat