Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

15.12.2022

Öğrencilerimiz Fen Bilgisi Dersinde Öğrendiklerini Laboratuvar Çalışmaları, Deney ve Gözlemlerle Bilgilerini Pekiştiriyor

Ortaokul 5. sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde öğrendikleri konularla ilgili yaptıkları laboratuvar çalışmaları, deney ve gözlemlerle bilgilerini pekiştiriyor.

Öğrencilerimiz Fen Bilgisi Dersinde Öğrendiklerini Laboratuvar Çalışmaları, Deney ve Gözlemlerle Bilgilerini Pekiştiriyor

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 5. sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde öğrendikleri konularla ilgili yaptıkları laboratuvar çalışmaları, deney ve gözlemlerle bilgilerini pekiştiriyor.

5 sınıf öğrencilerimiz Mikroskobik Canlılar konusunu mikroskop kullanarak öğrendiler. Aynı zamanda gözle görülebilen canlıların da mikroskop ile gözlemlenebilen yapılardan oluştuğunu keşfettiler. 

Fen Bilimleri dersinde Mantarlar konusuna farklı mantar çeşitlerini gözlemlediler. Maya mantarlarının çoğalması sırasında gerçekleşen değişimleri gözlemdiler. Bunun yanı sıra küf mantarlarını da mikroskopta inceleyerek bu mantarların yapısı hakkında bilgi sahibi oldular. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat