Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

06.04.2023

Öğrencilerimiz İstanbul Oyuncak Müzesini Gezdi

2. Sınıf öğrencilerimiz Hayat bilgisi dersinde öğrendikleri "Oyun Kurallarına Uyarım" konusu kapsamında katıldıkları Oyuncak Müzesi gezisi ile ilgili oyunlar, oyuncaklar ve oyun kuralları hakkında yeni bilgiler öğrendiler.

Öğrencilerimiz İstanbul Oyuncak Müzesini Gezdi

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 2. sınıf öğrencilerimiz Hayat bilgisi dersinde öğrendikleri "Oyun Kurallarına Uyarım" konusu kapsamında katıldıkları Oyuncak Müzesi gezisi ile ilgili oyunlar, oyuncaklar ve oyun kuralları hakkında yeni bilgiler öğrendiler. İstanbul Oyuncak Müzesi'ni ziyaret eden öğrencilerimiz, gezi esnasında Sunay Akın'ın dünyanın birçok yerinden satın alıp oluşturduğu oyuncak koleksiyonunu görme fırsatı buldular.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat