Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

17.06.2022

Öğrencilerimiz Karnelerini Aldı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz 2021-2022 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayarak bugün karnelerini aldı.

Öğrencilerimiz Karnelerini Aldı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz 2021-2022 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayarak bugün karnelerini aldı. İlkokul 1. sınıf öğrencilerimiz ilk karnelerini almanın heyecanını yaşarken, aileleri de onları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. 
 
Okulumuzda gerçekleştirilen kapanış töreninde öğrencilerimiz çok sevdikleri okullarına ve arkadaşlarına veda etti. Törende konuşan Okul Müdürümüz Ülkem Çorapçı akademik ve idari kadrolarımıza tüm yıl sergiledikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek öğrencilerimizle iyi dileklerini paylaştı. 
 
Yıl boyunca katıldıkları her platformda İTÜ GVO adını başarıyla temsil eden öğrencilerimiz kapanış töreninde sertifikalarını öğretmenlerinden aldı. 
 
Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize keyifli bir yaz tatili dileriz.

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat