Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

13.10.2022

Öğrencilerimiz Mama Toplama Kampanyasında Topladıkları Mamaları Teslim Etti

Öğrencilerimizin, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında barınakta yaşayan kedi ve köpekler için yürüttükleri mama kampanyasında topladıkları mamalar Kısırkaya Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi yetkililerine teslim etti.

Öğrencilerimiz Mama Toplama Kampanyasında Topladıkları Mamaları Teslim Etti

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz, "Dünyayı paylaştığımız hayvan için mama topluyoruz!" sloganıyla başlattıkları mama toplama kampanyasında toplanan mamaları, okulumuzu ziyaret eden Kısırkaya Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi ve Bahçeli Yaşam Alanı yetkililerine teslim etti.

27 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında okulumuzun farklı alanlarına oluşturulan ünitelerde mamaları toplayan öğrencilerimiz, geçtiğimiz günlerde okulumuzu ziyaret eden barınak yetkilileri aracılığıyla mamaları hayvan dostlarına ulaştırılmak üzere gönderdi.  

İTÜ GVO 2022-2026 Stratejik Planımızda yer alan amaçlarımızdan biri olan ve erken yaşlardan itibaren "Tüm canlıların ihtiyaçlarına ve çevreye duyarlı" bireyler olarak yetiştirdiğimiz öğrencilerimizi, onları destekleyen öğretmenlerimizi ve ailelerini bu anlamlı sosyal sorumluluk projeleri için kutluyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat