Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

29.12.2022

Öğrencilerimiz Matematik Dersinde Öğrendikleri Bilgileri Etkinliklerle Pekiştiriyor

İlkokulu 2. sınıf öğrencilerimiz matematik dersinde öğrendikleri problem çözümünü, “Rastgele kavanoz” etkinliği ile pekiştirdiler. Öğrencilerimiz, içinde toplama ve çıkarma problemleri olan kağıtları rastgele seçtiler, ardından problemleri tahtada çözdüler.

Öğrencilerimiz Matematik Dersinde Öğrendikleri Bilgileri Etkinliklerle Pekiştiriyor

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 2. sınıf öğrencilerimiz matematik dersinde öğrendikleri problem çözümünü, “Rastgele kavanoz” etkinliği ile pekiştirdiler. Öğrencilerimiz, içinde toplama ve çıkarma problemleri olan kağıtları rastgele seçtiler, ardından problemleri tahtada çözdüler. 

Öğrencilerimiz matematik derslerinde gerçekleştirilen etkinliklerle derslerde öğrendiklerini uygulayarak pekiştiriyor, problem çözme becerisini geliştiriyor, matematiksel bilgi, beceri ve alışkanlıkları kazanıyor. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat