Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

07.10.2022

Öğrencilerimiz Off Dilim! kitabının Yazarı Feyza Hepçilingirler ile Bir Araya Geldi

Ortaokul 5. sınıf öğrencilerimiz yaz tatilinde okudukları "Off Dilim" kitabının yazarı Feyza Hepçilingirler ile çevrim içi bir söyleşi gerçekleştirdi.

Öğrencilerimiz Off Dilim! kitabının Yazarı Feyza Hepçilingirler ile Bir Araya Geldi

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 5. sınıf öğrencilerimiz, yaz tatilinde okudukları "Off Dilim!" kitabı yazarı Feyza Hepçilingirler ile çevrim içi bir söyleşi gerçekleştirdi.

Söyleşiye Amerika'dan bağlanan yazarımız, Türkçenin doğru kullanılmasının önemini vurgulayıp "Türk Dil Bayramı" ile de görüşlerini belirtti.

Yaz döneminde severek ve keyifle okudukları "Off Dilim" kitabıyla ilgili merak ettikleri soruları yazarına sorma fırsatı bulan öğrencilerimiz, Türkçenin korunması konusunda yapılması gerekenleri bir kez daha hatıladı. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat