Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

09.11.2022

Öğrencilerimiz, Organ Bağışı Haftasında Prof. Dr. Hamdi Karakayalı ile Bir Araya Geldi

6. Sınıf öğrencilerimiz, 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında Prof. Dr. Hamdi Karakayalı’nın konuşmacı olarak katıldığı "Organ Bağışı" konulu seminere katıldı.

Öğrencilerimiz, Organ Bağışı Haftasında Prof. Dr. Hamdi Karakayalı ile Bir Araya Geldi

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 6. sınıf öğrencilerimiz, 3- 9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında Prof. Dr. Hamdi Karakayalı’nın konuşmacı olarak katıldığı "Organ Bağışı" konulu seminere katıldı. 

Acıbadem Sağlık Grubu Atakent Hastanesi’nde Organ Nakli Birimi Direktörü ve Başhekim olarak görev yapan Prof. Dr. Hamdi Karakayalı konuşmasında organ bağışının önemine vurgu yaparak, Türkiye organ bağışında nerede, kimler hangi koşullarda organ bağışı yapabilir gibi konularda önemli bilgileri öğrencilerimizle paylaştı. 

Prof. Dr. Hamdi Karakayalı'nın sunumunu büyük bir ilgiyle dinleyen öğrencilerimiz organ bağışı ile ilgili merak ettikleri soruları sorma şansı yakaladı. 






Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat