Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

10.06.2022

Öğrencilerimiz Owlypia Intellectuals Challenge’tan Dünya Dereceleri ile Döndüler

Ortaokul 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz "Owlypia Intellectuals Challenge" yarışmasında dünya çapında elde ettikleri başarılarla İTÜ GVO ailesini gururlandırdılar.

Öğrencilerimiz Owlypia Intellectuals Challenge’tan Dünya Dereceleri ile Döndüler

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz "Owlypia Intellectuals Challenge" yarışmasında dünya çapında elde ettikleri başarılarla İTÜ GVO ailesini gururlandırdılar. 

Çevrim içi olarak gerçekleştirilen yarışmada öğrencilerimiz "Sanat ve Tasarım", "Ekonomi ve İşletme", "Bilim ve Teknoloji", "Sosyal Bilimler" ve "Bilim ve Teknoloji" kategorilerinde yarıştılar.

Öğrencilerimizin yarıştığı ettikleri dereceler şöyle: 

"Ekonomi ve İşletme" 9-11 yaş kategorisinde 1.lik elde eden öğrencimiz Özgür Ersoy,  

"Sanat ve Tasarım" 9-11 yaş kategorisinde 2.lik elde eden öğrencimiz Damla Akkiprik, 

"Sosyal Bilimler" 9-11 yaş  kategorisinde 3.lük elde eden öğrencimiz Zoe Ela De Munnink, 

"Sanat ve Tasarım" 9-11 yaş kategorisinde 5.lik elde eden öğrencimiz Mert Alemdağ, 

"Bilim ve Teknoloji" 9-11 yaş kategorisinde 2.lik elde eden öğrencimiz Erdoğan Yaşar Saygün, 3.lük elde eden öğrencimiz Mert Rüzgar Balçık, 9.luk elde eden öğrencimiz Emek Erdem Erkuş, 14.lük elde eden öğrencimiz Emre Demir Obuz, bronz madalya kazanan öğrencimiz Enis Bora Süren ve  12-14 yaş "Sanat ve Tasarım" kategorisinde 7.lik elde eden öğrencimiz Kerem Aras, 2.lik elde eden öğrencimiz Demir Can Gürsoy olarak ilan edildi. 

Öğrencilerimiz elde ettikleri bu başarılarla haziran ayında Cambridge’te düzenlenecek ‘Owlypia Globals’a katılmaya hak kazandılar. Elde ettikleri uluslararası başarılarla bizleri gururlandıran öğrencilerimizi ve bu başarılarında katkısı bulunan öğretmenlerimizi kutluyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat