Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

14.03.2022

Öğrencilerimiz Uluslararası Projeler ve Sunumlarla Yabancı Dil Becerilerini Geliştiriyor

Dr. Natuk Birkan İlkokulu öğrencilerimiz İngilizce derslerinde öğretmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen uluslararası eTwinning projeler ve okul içi proje sunumlarıyla okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştiriyor.

Öğrencilerimiz Uluslararası Projeler ve Sunumlarla Yabancı Dil Becerilerini Geliştiriyor

Dr. Natuk Birkan İlkokulu öğrencilerimiz İngilizce derslerinde öğretmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen uluslararası projeler ve okul içi proje sunumlarıyla öğrencilerimizin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştiriyor. 

"French and Turkish Friends" eTwinning Projesiyle Öğrencilerimiz Fransız Öğrenciler ile Padlet Aktiviteleri Yaptı
Dr. Natuk Birkan İlkokul 4. sınıf öğrencilerimiz "French and Turkish Friends" başlıklı e-Twinning projesi kapsamında çalışmalarına başladılar. Öğrencilerimiz projenin ilk ayağında, proje ortakları olan Fransız öğrenciler ile keyifli padlet aktiviteleri yaparak tanıştılar.

Yeni öğrenme fırsatları sunan  e-Twinning projeleri ile öğrencilerimiz başka okullardan veya ülkelerden akranları ile iletişim kurarak farklı kültürleri tanıma, sosyalleşme, iş birliği kurma, yabancı dil bilgilerini geliştirme ve derslere daha etkin katılarak daha fazla motive imkanı buluyor.

Öğrencilerimiz "Extra-Read All About It" Projelerinin Sunumunu Yaptı
Öğrencilerimiz İngilizce derslerinde okuma projesi kapsamında kendi seçtikleri ve okudukları kitaplardan yola çıkarak birbirinden yaratıcı projeler hazırlıyor. Hazırladıkları "Extra-Read All About It" projelerini  sınıflarda ve okulun farklı alanlarında sunan öğrencilerimiz, projelerini arkadaşlarına anlatarak yabancı dilde sunum yapma becerisi kazanıyor.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat