Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

27.09.2021

Öğrencilerimiz Uluslararası Resim Yarışmasından Ödülle Döndü

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz 27 ülkeden 4100 resmin katıldığı 33. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışmasından madalya ile döndü.

Öğrencilerimiz Uluslararası Resim Yarışmasından Ödülle Döndü

Gaziantep Mizyal Sanat Müzesi ve Büyükşehir Belediyesinin birlikte düzenlemiş Olduğu 33. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışmasına katılan öğrencilerimiz altın ve bronz madalya ile sergileme ödülü kazandı.

27 ülkeden 4100 resimle katılım gerçekleştiren yarışmada birçok sanatçı da seçici kurulda yer aldı.  

3-12 yaş kategorisinde çizdikleri serbest resimlerle yarışmaya katılan ilkokul öğrencilerimizden Aren Çakar bronz madalya, Emir Kaleli bronz madalya, Ela Aydın bronz madalya, Zeynep Yalgu Algu Sergileme, Kaan Arda Kocameşe sergileme; ortaokul öğrencilerimizden Mehmet Yavuz Polat altın madalya,  Sarp Tulga Burak ise bronz madalya kazandı.

Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, nice başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat