Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

24.02.2023

Öğrencilerimiz Ünsüz Youtuberın Günlüğü Kitabının Yazarı ile Bir Araya Geldi

Ortaokulu 6. sınıf öğrencilerimiz, Türkçe derslerinde severek okudukları "Ünsüz Youtuberın Günlüğü" kitabının yazarı Miyase Sertbarut ile çevrim içi söyleşi gerçekleştirdiler.

Öğrencilerimiz Ünsüz Youtuberın Günlüğü Kitabının Yazarı ile Bir Araya Geldi

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 6. sınıf öğrencilerimiz, Türkçe derslerinde severek okudukları "Ünsüz Youtuberın Günlüğü" kitabının yazarı Miyase Sertbarut ile çevrim içi söyleşi gerçekleştirdiler.

Kitabın kahramanları Ezgi ve arkadaşlarının maceralarına tanık olan öğrencilerimiz, onları bir de kitabından yazarından dinleme fırsatı buldular. Yazarımız Miyase Sertbarut, öğrencilerimize kitap yazarken sadece okuma becerilerisine değil aynı zamanda araştırma becerisine de sahip olmaları gerektiğini aktardı.

Öğrencilerimiz, kitap ve yazarlık süreci ile ilgili sorularını yazarımıza yönelterek keyifli bir söyleşiyi tamamlamış oldular.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat