Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

08.04.2023

Öğrencilerimiz Why is Learning English a Game Changer Söyleşisine Katıldı

Ortaokulu 5-6-7. sınıf öğrencilerimiz, Globed'in kurucusu Esat Uğurlu ile "Why is Learning English a Game Changer?" konulu İngilizce söyleşide bir araya geldiler.

Öğrencilerimiz Why is Learning English a Game Changer Söyleşisine Katıldı

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 5-6-7. sınıf öğrencilerimiz, Esat Uğurlu ile "Why is Learning English a Game Changer?" konulu İngilizce söyleşide bir araya geldiler.

Esat Uğurlu, söyleşide, öğrencilerimizin iyi derecede İngilizce bilmelerinin eğitim ve iş hayatlarında onlara sağlayacağı faydalarla ilgili deneyimlerini paylaştı.

Başarıya ulaşma konusunda okumanın sağlayacağı yararlar üzerinde duran Uğurlu, öğrencilerimizin kariyerlerine ve gelecek yaşamlarına etkisine ilişkin gerçek hayattan verdiği örneklerle okumanın ve dil ediniminin önemine vurgu yaptı.

Esat Uğurlu, günümüzde teknoloji kullanımı, dijital okuryazarlık, geleceğin meslekleri gibi birçok konuya ilişkin öğrencilerimizle bilgiler paylaştı.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat