Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

07.01.2022

Öğrencilerimiz Yavuz ve Alp Lüle Kayak Yarışlarından Madalya İle Döndü

Sporcu öğrencilerimiz Yavuz Lüle ve Alp Lüle Bursa ve İstanbul Alp Disiplini kayak yarışlarından altın, gümüş ve bronz madalya ile döndüler.

Öğrencilerimiz Yavuz ve Alp Lüle Kayak Yarışlarından Madalya İle Döndü

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz Yavuz Lüle ve Alp Lüle Bursa ve İstanbul Alp Disiplini kayak yarışlarından madalya ile döndüler.

İstanbul 2022 Okullar Arası İl Birinciliği Alp Disiplini yarışlarında Minik Erkekler A kategorisinde yarışarak okulumuzu başarıyla temsil eden öğrencimiz ilkokul öğrencimiz Alp Lüle 1. gün yarışında İstanbul ikincisi, ikinci gün yarışında İstanbul birincisi oldu. Elde ettiği sonuçlar ile İstanbul 2.'si olan öğrencimiz Alp Lüle yarışlardan bir altın iki gümüş madalya ile döndü.

Bursa Kulüpler Arası Bursa İl Birinciliği Alp Disiplini yarışlarına U14 Erkekler kategorisinde katılan sporcu öğrencimiz Yavuz Lüle birinci gün yarışında Bursa İl ikincisi ve 2. gün yarışında Bursa il üçüncüsü olarak gümüş ve bronz madalya kazandı. Ortaokul öğrencimiz Yavuz Lüle, yarışların ilk gününde ilk inişini gerçekleştirdiği sırada yaşadığı talihsizlik sonucu düşerek kürek kemiğini kırmasına rağmen ikinci inişini başarıyla yaparak gümüş madalya kazandı. Türkiye yarışlarında yarışabilmek için gerekli puanı toplayabilmek için sakat olmasına rağmen ikinci gün de kayarak dikkatli bir şekilde inişini yapan sporcu öğrencimiz üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Başarılarıyla gururlandıran öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyor, nice başarılar diliyoruz. Yarışlar sırasında yaşadığı talihsizliğe rağmen başarılı bir performans sergileyen öğrencimiz Yavuz Lüle'ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat