Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

30.11.2022

Öğrencilerimiz Yazar Aytül Akal ile Bir Araya Geldi

İlkokulu öğrencilerimiz, 4.sınıf öğrencilerimiz, çocuk edebiyatının önemli yazarlarından olan Aytül Akal ile ile "Kayıp Kitaplıktaki İskelet-1” kitabı üzerine keyifli bir söyleşi için bir araya geldi.

Öğrencilerimiz Yazar Aytül Akal ile Bir Araya Geldi

Dr. Natuk Birkan İlkokulu öğrencilerimiz, 4.sınıf öğrencilerimiz, çocuk edebiyatının önemli yazarlarından olan Aytül Akal ile ile "Kayıp Kitaplıktaki İskelet-1” kitabı üzerine keyifli bir söyleşi için bir araya geldi.

“Milli Kültürümüz” temasında yaşadığımız topraklardaki kültürler ögelerimizin çok daha uzun bir geçmişi olduğunu öğrenen öğrencilerimiz, okudukları tematik kitabımız ile Efes Antik kentinin tarihin kalıntıları üzerine Aytül Akal ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Söyleşinin sonunda öğrencilerimizin sorularını büyük bir neşe ve keyifle yanıtlayan yazar, kitap sevgisi ve iyi bir okur olmak adına öğrencilerimize her zaman kendisiyle iletişim kanalları üzerinden bilgi alışverişinde bulunulabileceğini aktardı. Sevgili yazarımız öğrencilerimizin kitaplarını da imzalamayarak küçük bir anı bıraktı. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat