Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

12.06.2023

Öğrencilerimizi Ortaokula Gururla Uğurladık

İlkokul 4. sınıf öğrencilerimiz "4. Sınıflar Ortaokula Geçiş Töreni"mizde ilkokul yaşamlarını başarıyla tamamlayarak ortaokula geçiş yapmanın gururunu ve heyecanını yaşadı.

Öğrencilerimizi Ortaokula Gururla Uğurladık

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz "4. Sınıflar Ortaokula Geçiş Töreni"mizde ilkokul yaşamlarını başarıyla tamamlayarak ortaokula geçiş yapmanın gururunu ve heyecanını yaşadı.

Yöneticilerimiz Prof. Dr. Lerzan Özkale, Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen törenimizin açılış konuşmasını Okul Müdürümüz Ülkem Gürpınar Çorapçı gerçekleştirdi. Açılış konuşmasının ardından öğrencilerimiz sertifikalarını çok sevdikleri öğretmenlerinden aldı.

Tören sonunda öğrencilerimiz seslendirdikleri mezuniyet şarkıları ile beğeni topladı.

İlkokuldan mezun olarak ortaokul yaşamlarına başlayacak olan sevgili öğrencilerimiz, aldığınız ve almaya devam edeceğiniz eğitimle her zaman rehberiniz olacak Atatürkçü düşünce doğrultusunda ülkemize ve dünyaya ışık saçacak, sorumluluklarınızı en iyi ve en doğru şekilde taşıyarak geleceğe sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz. Başarılarınızın artarak devam edeceğine inanıyor ve öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyoruz. Öğrencilerimizi büyük bir özveri ile yetiştiren öğretmenlerimize emekleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat