Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

25.04.2022

Öğrencimiz Elis Zayim Hikaye Yarışmasında Okulumuza Derece Getirdi

7. Sınıf öğrencimiz Elis Zayim "Hikayelerle Şehirler" konulu hikaye yarışmasında, yazdığı "Bir Haftalık Tarih" adlı hikayesiyle okulumuza derece getirdi!

Öğrencimiz Elis Zayim Hikaye Yarışmasında Okulumuza Derece Getirdi

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 7. sınıf öğrencimiz Elis Zayim, "Ortak Kültür Mirası: Türkiye ve Avrupa Arasında Kültür ve Diyalog II" programı çerçevesinde düzenlenen "Hikayelerle Şehirler" konulu hikaye yarışmasında, 11-15 yaş arası 225 katılımcı arasında, yazdığı "Bir Haftalık Tarih" adlı hikayesiyle üçüncü oldu. 

Öğrencimiz Elis Zayim, Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulumuz tarafından düzenlenen "Dostluk" konulu öykü yarışmasında da “Dostluk İlacı” adlı öyküsüyle üçüncü, 17. Okuyan Okuryazar Haftası etkinlikleri kapsamında Dr. Natuk Birkan Ortaokulu Türkçe Bölümü tarafından düzenlenen “Okuyan Okuryazar Haftası Afiş ve Kitap Ayracı Tasarlama” Yarışmasında tasarladığı "Kitaplar İnsanları İnsanlar Dünyayı Değiştirir" afiş ile birinci olmuştu.

Öğrencimizi kutluyor, niece başarılar diliyoruz. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat